Biglux Factory Mobile Solar Trailer er til salgs for å promotere våre kunders utleievirksomhet eller byggefirmaer eller selskaper for at mine skal ha sin egen eiendom.
De mobile solcelletrailerne overfører solenergien til elektrisitet og backup til de matchende batteriene. Deretter kan de gi strøm til CCTV-systemet, belysningssystemet eller andre elektriske enheter.

Det er forskjellige konfigurasjoner basert på de eksakte applikasjonene, for eksempel:
| Merkenavn | BIGLUX |
| Modellnummer | HP4604G |
| applikasjon | Industriell, bygg, kommersiell |
| Type solcellepanel | Monokrystallinsk silisium |
| Batteritype | Bly syre |
| Kontrollertype | MPPT |
| Solcellepanel | 4 stk 460w |
| Batteri | 8 stk 200Ah, DC12V, 19200Wh |
| Kontroller | 40A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Inverter | 4kW/4kVA, 50/60 Hz, ren sinusbølge |
| Inngangsplugg | 1 × AC240V / AC120V |
| Utgangskontakt | 2 × AC240V / AC120V |
| Kameraer | Valgfritt, f.eks.: HIKVISION dome- og kulekameraer |
| LED lys | Valgfritt, f.eks.: 100W, 600W, 1200W |
| Mast | Valgfritt med forskjellig høyde og løftekontroll |
| Ladetid | 9 timer med godt solskinn |
| Driftstid | 19,2 timer for 800W, 3,8 timer for 4kW ved 80 prosent DOD |
| Tilhenger | US AU og EU-standard med enkeltaksel, 4 støtteben, kulefeste, 15 tommers dekk |

Biglux velger pålitelig leverandør med god kvalitet, slik som LONGi 25 års garanti solcellepaneler, og fokuserer detaljene under produksjon, for eksempel:
Vi designet batteribrønn for å fikse batteriet i kammeret til tilhengeren, for å unngå transportvibrasjonseffekt på sikkerheten til blybatteri; (det kan boome hvis det ikke er godt beskyttet)

Ledningen er beskyttet med plastrør og merket klar, slik at ledningene inni er pene og lettere for vedlikehold; Oljeoppsamlingsboks for hybridversjon med generator, for å unngå at tilhengerkammer blir skittent av olje; Lydtett svamp, for å hjelpe generatorens lystårn med mindre støy osv.

Forskjellige farger tilgjengelig for Biglux Factory Mobile Solar Trailer til salgs.
Hvis du vil ha mer informasjon, kan du gjerne kontakte oss.
Populære tags: fabrikk mobil solcellehenger til salgs, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass





