Biglux Mobile Solar Trailer har flere applikasjoner og kan brukes i forskjellige industriområder, som kommersiell (parkeringsplass for eksempel), industri (gruvedrift, konstruksjon for eksempel), etc.
Solcelleanlegget montert på tilhengeren vil lagre og levere strøm til dine egne enheter eller enhetene montert på tilhengeren.
LED-lysene pluss kameraer pluss høyttaler pluss radar, etc på tilhengeren, kan brukes i flere applikasjoner.
Teleskopmasten på tilhengeren gir støtte til LED-lyset, høyttaleren, kameraene osv.

Spesifikasjon av Multiple Application Mobile Solar Trailer
| Merkenavn | BIGLUX |
| Modellnummer | BL3P-G7EHS |
| applikasjon | Industriell, bygg, kommersiell |
| Type solcellepanel | Monokrystallinsk silisium |
| Batteritype | Bly syre |
| Kontrollertype | MPPT |
| Solcellepanel | 3 stk 435w |
| Batteri | 6 stk 150Ah, DC12V, 10800WH |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Backup Generator | 3KW Gass, med hybridsystem og lader |
| Inverter | 3KW omformer med inngangsplugg og utgangskontakt |
| Utgangskontakt | 2*110V/230V |
| Mast | 6,5 meter teleskopmast, Elektrisk løft |
| Monteringsboks | Forberedt, enkel for kameratilkobling |
| Fjærkabler | 2 cat6 pluss 2 strømledninger |
| Kameraer | 2* PTZ-kameraer med multifunksjoner |
| LED lys | 2*100W led lys, med dimbar funksjon |
| Ladetid | 6,9 timer med solenergi |
| Tilhenger | US AU og EU-standard med enkeltaksel, 4 støtteben, kulefeste, 15 tommers dekk |
Konfigurasjonene kan tilpasses i henhold til de eksakte applikasjonene.

Kamerainformasjonen om Multiple Application Mobile Solar Traileras følger:
Dual sensor 1/1,8" progressiv skanning CMOS
Høykvalitets bildebehandling med 4 MP oppløsning
Utmerket ytelse i lite lys med DarkFighterX-teknologi
25 × optisk zoom og 16 × digital zoom gir nærbilder over store områder
300 m IR-avstand Vann- og støvbestandig (IP67)
Støtter ansiktsfangst for å oppdage, fange, gradere og velge ansikter i bevegelse
Støtter veitrafikk for å oppdage kjøretøy Effektiv H.265 plus /H.265 kompresjonsteknologi 140 dB WDR, 3D DNR, HLC, BLC, EIS, defog

LED-lysene er 160lm/W, med sensor tilgjengelig eller bryter som kan dimmes.

Reservegeneratoren med hybridsystem, kan sørge for at det ikke er strømmangel til kameraene selv i flere dager med regn.
Du kan også bruke tilhengeren til å støtte de andre enhetene dine, for eksempel datamaskin, lading av AC-enheter, etc.
Hvis mer informasjon kreves for Multiple Application Mobile Solar Trailer, vennligst kontakt oss.
Populære tags: mobil soltilhenger med flere applikasjoner, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass




