BIGLUX Mobile Solar Surveillance Trailer
Sikre dine parkeringsplasser og arbeidsplasser med 24 timers live overvåking som er godt under konkurrentene.
Spesifikasjon av solovervåkingstraileren
| Modell | BL1P-G7MHISOB |
| Solcellepanel | 1*600W, Mono-Krystallinsk |
| GEL batteri | 6000WH |
| Monteringsboks | 2XCAT6+2X2,5 mm²+6X1,5 mm² strømkabel |
| Kontroller | 40A MPPT, 95 % effektivitet |
| Mast | Stål Q235, kvadratisk teleskoptype, 6,5 m, 5 seksjoner, manuell vinsjløfting |
| Tilhenger | US/EU/AU standard, kulefeste, enkeltaksel, manuell støtteben |
| Ladetid | 7 timer |
| Kjøretid | 72 timer under 66W belastning |
| Systemspenning | DC24V |
| Tilbaketrukket dimensjoner | 2384*1800*3000mm |
| Utvidede dimensjoner | 2384*1800*7000mm (drift) |
| Vekt | 900 kg |
| Plan for containerlasting | 8 enheter for 20GP 16 enheter for 40HQ |


Bærbare tårn-CCTV-sikkerhetskameraer mobile solovervåkede tilhengere tilgjengelig for parkeringsplasser, byggeplasser, innendørs og utendørs kommersielle eiendommer osv.
Tilgjengelig for kjøp! Kjøp en av våre robuste mobile overvåkingstilhengere, og du vil ha et 24/7 øye med eiendommen din. Sikkerhet på stedet, tilhengerinstallasjon, solenergi, flere kameraer inkludert oppsett og overvåking. Brukere kan umiddelbart gå inn i et sikkert område og se livestrømmen på smarttelefonen eller datamaskinen.
Vår mobile solcellehenger krever ingen installasjon og ingen strøm; Den er designet for å spare deg for tid og penger samtidig som den holder eiendommen din beskyttet, uansett hvor og når du trenger det.
Vår unike design bruker mange års sikkerhetsekspertise for å utvikle avansert mobil videoovervåkingsteknologi som kan overvåke alle steder. Vi leverer tilhengeren direkte til ethvert sted du trenger, den krever ikke ytterligere installasjon. Vel fremme på stedet drives tilhengeren utelukkende av solenergi og kan begynne å jobbe 24/7 ved å trykke på en knapp.
BIGLUX utvikler og implementerer de mest energibesparende og praktiske mobile solenergiproduktene i løpet av ti år. Våre produkter inkluderer hovedsakelig mobilt solenergitårn fullt utstyrt med lystårn, CCTV-sikkerhetstrailer, telekomtårn og strømladehenger.
Start din 24/7 Live Security i dag
Populære tags: 360 graders ptz-kameraer med mobil solovervåkingstrailer, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass





