Økonomiske CCTV Tower Outdoor Events
| Produktnavn | HeiGUARD |
| solsystemet | Solcellepanel: 1 × 450 W siste høyeffektversjon, dobbel-ansiktsbehandling |
| Kontroller | 40A MPPT, 95 % effektivitet |
| Batteri | GEL-batteri: 1 × 100Ah, DC25,6V |
| Ladetid | Estimert solcelleladetid: 4,5 timer, driftstid: 2 dager for 40W |
| Base | Slitesterk base, 2 × gaffeltruckhull, 4*løftekroker, 4*uttrekker |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type, varm-dip galvanisert, 3,5 m, 4 seksjoner, manuell vinsjløfting, 50 kg belastning, |
| Total høyde fra bunnen til toppen av solcellepanelet er ca. 4,5m | |
| Systemspenning | 12V |
| Containerlasting | 12 enheter for 20' GP-beholder, 26 enheter for 40' HQ-beholder |
Spørsmål: Skal vi ha tilpasset LOGO og farger?
A: Ja, vi støtter tilpasset farge og LOGO.
Spørsmål: Skal vi bare kjøpe HiGUARD Solar Tower uten kameraer og lys?
A: Ja, det er OK. Vi vil klargjøre solenergien (12V/48V) med PoE-bryter og 2*cat6e til CCTV-boks. Du trenger bare å montere kameraet på CCTV
monteringsboks og koble til kablene. Med tanke på det praktiske med-ettersalgservice og kommunikasjonsmodell forskjell, vil vi gjerne
foreslår at du monterer kameraer selv ellerfinn en lokal partner som er profesjonell på CCTV.
Spørsmål: Hva er leveringstiden?
A: Leveringstiden er omtrent 30 dager etter at du har mottatt innskuddet og bestillingen bekreftet.
Spørsmål: Er den anti-korrosiv? Vi vil bruke den på øya.
A: Ja, det er utendørs bruk sikkerhetstårn vi har anti{0}}korrosive alternativer. vi har spesialløsning av anti-korrosivt pulver for
øyas kunde.
Fordeler:
- Bifacial solcellepanel: 450W Maksimer solenergieffektiviteten med 180 grader roterbar og 90 grader tiltbar.
- Teleskopmast: 4M høydejusterbar, varm-forsinket for lang-bruk utendørs.
- Innbygging av kabelhåndtering
- 2560Wh litiumbatteri, Ladetid 4,8t
- Rask installasjon: Enkelt oppsett med DC 24 V/48 V-utgang for rask rask distribusjon.
- Selvforsynt energi-: Solenergi-drevet for null strømkostnader og lavkarbondrift.
- Rask utplassering: Ingen komplekse sivile arbeider; installere og betjene innen timer.
- Energiselv-og bærekraft

Populære tags: økonomiske CCTV tårn utendørs arrangementer, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass








