Sikkerhetsovervåkingskameraer med solenergigenerator tilhenger off grid solsystem for sikkerhetsovervåking under arbeidsstasjon
Sikkerhetsovervåkingskameraer med tilhengerspesifikasjoner for solenergigenerator:
Basissystem
| Merke: | BIGLUX |
| Navn: | Solar CCTV Trailer |
| Modell: | HS4602G-6M |
| Materiale: | Stål Q235 |
| Pulver: | Utendørs Type |
| Transportere:: | 1900×1500×1100 (mm) |
| Operere: | 2900×2500×6200 (mm) |
| Vekt: | 800 kg / 1764 lb |
| Systemspenning: | DC24V |
| Arbeidstemperatur: | -35 grader ~50 grader / -31℉~122℉ |
Solsystemet
| Solcellepanel: | 2 × 380W monokrystallinsk silisium |
| Spenning: | DC42V |
Batterisystem
| GEL: | 4 × 200 Ah, Free-main, Deep-cycle |
| Spenning: | DC12V |
| Serie og parallell: | 2 i serie, deretter parallelt |
| Strømkapasitet: | 9600W·h |
CCTV-system
| Eske: | Firkantet type |
| Enhet: | Bytte om |
Kontrollsystem
| Solcellekontroller: | MPPT, Hybrid 30A |
| Effektivitet: | 95 prosent pluss |
| Deteksjon og beskyttelse: | Kortslutning, overbelastning, høy spenning, høy temperatur |
| Hele maskinen: | Batteriisolator, enhet på-av |
Mastsystem
| Kropp: | Aluminiumslegering 6063, hard anodisert |
| Type: | Rund teleskop |
| Høyde: | 6m / 20 fot |
| Seksjon: | 4 |
| Fjærkabel: | 2 × Cat6e pluss 2 × strømforsyning |
| Løftemetode: | Manuell vinsj |
| Anbefalt lasting: | 5 kg ~ 50 kg / 11 lb ~ 110 lb |
| Vindtett: | 117 km/t / 73 mph |
Tilhengersystem
| Standard: | USA / AU / EU |
| Tilhengerfeste: | 50 mm / 2'' kuletype |
| Tilhengerlys: | 7 pins |
| Aksel: | Enkel suspensjon |
| Utrigger: | 4 × Manuell Galvanisert |
Tilbehør
| Bruksanvisning | Delehåndbok | Håndbok for kontroller | Allen Wrench |
Sikkerhetsovervåkingskameraer med solenergigenerator tilhengerfoto for referanse.
Bedriftsnyheter
World Cup Qatar 2022 Stadium Parking Lot Project-BIGLUX
FIFA World Cup Qatar 2022 er den 22. utgaven av fotball-VM, den første som noen gang ble arrangert i Qatar og landene i Midtøsten og den andre som arrangeres i Asia. I tillegg er Qatar World Cup den første som arrangeres i det nordlige Halvkule vinter og den første som ble holdt av et land som aldri har kvalifisert seg til en verdenscupfinale.
Kinesiske elementer - Laget i Kina
Stadion for avslutningsseremonien og finalen i Qatar verdensmesterskap i 2022 er Lussel Stadium. Qatars største stadion, med en kapasitet på 80,000 tilskuere, ble bygget av kinesiske selskaper.
Mohammed Abdullah Duhimi, Qatars ambassadør i Kina, sa at Ruser Stadium ikke bare er et viktig anlegg for verdensmesterskapet i 2022, men også et historisk prosjekt som markerer det praktiske samarbeidet mellom Qatar og Kina og utdyper båndene mellom de to landene.
Som en del av Qatars "2030 National Vision", er prosjektet det første i sitt slag innen ny energiproduksjon av solceller i Qatar. Den kan dekke 10 prosent av landets høyeste etterspørsel etter elektrisitet, øke andelen fornybar energi i Qatars energiforbruk kraftig og redusere karbonutslipp. Og bringe den til nettet med full kapasitet foran verdensmesterskapet i 2022, og styrke Qatars forpliktelse til å arrangere et "karbonbalansert" verdensmesterskap.
19. oktober 2022 ankom to kinesiske kjempepandaer, Sihai og Jing Jing, Hamad internasjonale lufthavn i Doha, Qatar, med et spesialfly. Det gigantiske pandahuset vil garantert stjele noe av verdensmesterskapets rampelys.
Varer fra Kina er så populære at rundt 60 prosent av de internasjonale trøyer, capser og ryggsekker som selges i lokale butikker er laget i Kina.
20. november 2022 vil kinesiske nye energibusser være den viktigste transportstyrken i Qatar World Cup. Etter VM vil disse rene elektriske bussene «made in China» bli en viktig del av Qatars kollektivtransport.
BIGLUX INNOVATION LTDproduserer 616 enheter solcellelystårn til Qatar World Cup, som konkurransen vil bli holdt på 12 stadioner i 7 byer. Avhengig av sted og plassering er produktene våre utstyrt med hjul for enkel utplassering, og belysningen vår kan justeres 360 grader. Dette vil i stor grad dekke behovene til alle stadionparkeringsplasser.
Som med oppdraget til selskapet vårt, å bruke fornybar solenergi for å bidra til verdens godhet.
BIGLUX utvikler og implementerer de mest energibesparende og praktiske mobile solenergiproduktene over ti år.
Hvis du har noen interesserte overvåkingskameraer med solcellegeneratortilhenger, kan du gjerne kontakte oss. Eller direkte tilgang til nettsiden vår på www.bigluxled.com for å få den riktige løsningen.
Populære tags: sikkerhetsovervåkingskameraer med solenergigenerator tilhenger, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass







