Våre mobile solcelle-CCTV-tårn er designet for å gi videoovervåking i områder uten tilgang til det elektriske nettet.
Surveillance Mobile Tower Solar Surveillance Trailer spesifikasjon:
| Modell | BL3P-G7MHS |
| Solcellepanel | 3 × 435W, mono-krystallinsk |
| GEL batteri | 6 × 150 Ah, DC12V, 10800W·h |
| CCTV monteringsboks | 2*CAT6 pluss 2*2,5 mm² pluss 6*1,5 mm² strømkabel |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type, 6,5 m, 5 seksjoner, manuell vinsjløfting, 70 kg belastning, 117 km/t vindtett |
| Tilhenger | US/EU/AU-standard, kulefeste, enkeltaksel, manuell utrigger |
| Ladetid | 6,9 timer |
| Driftstid | 3 dager for 120W |
| Systemspenning | DC24V |
| Dimensjon (L×B×H) | 2300mm×1700mm×2500mm (frakt) 3200mm×1600mm×2500mm (transport) 3200mm×3400mm×7000mm (drift) |
| Vekt | 1300 kg |
| Container lasteplan | 3 enheter for 20GP 7 enheter for 40HQ |

Markedsføringsnyheter
En enkel måte å bringe solenergi til hjemmet ditt
Som beboer som ønsker å beskytte miljøet og spare energi, vil bruk av fornybar energi som solenergi redusere bruken av tradisjonell energi som fossilt brensel kraftig.
Levekostnadene, inkludert strømprisene, er på det høyeste nivået på flere tiår. Selvgenerert solenergi har lenge vært en av de enkleste løsningene for huseiere for å redusere energiregningen, få tilgang til fornybar energi og forbedre motstandskraften mot strømbrudd.
For mange som jobber i storbyer er det en enda større hindring, og det er at eieren av huset (huseieren) ikke er villig til å bruke solenergi, for da må de ta kostnaden, så de er ikke villige å bruke solenergi. Hvis lokale myndigheter kan gi mer fortrinnsrett politikk for å støtte utviklingen av solenergi, kan det oppnå bedre utvikling.
Det aktuelle byrået ga en annen ordning, med et sett med store solkraftverk, for å støtte hele innbyggersamfunnet. Batteriene samler og lagrer energi fra solen og sender den over kabler til byggets omformere, som mater energien inn i nettmålere. Disse målerne er knyttet til hver leilighet og fellesareal.
Som med oppdraget til selskapet vårt, å bruke fornybar solenergi for å bidra til verdens godhet. For eksempel: Vi samarbeider med mange gruveselskaper for å gi dem mobilt solcellelystårn, mobilt solcellekamera eller mobil solenergistasjon.
Alle interesserte vennligst gi meg beskjed.
Wayne Huang
BIGLUX INNOVATION LTD
Email: wayne@bigluxled.com
Populære tags: overvåking mobil tårn solar overvåking trailer, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavt karbon, byggeplass






