Biglux Mobile Flood Light Trailer med solcellepanel er god, enkel og praktisk for utendørsarrangementer og belysningsutleie.
Vi har tilhengertyper og Cuboid typer, med solcellepanel: 1 * 380W, 2 * 380W, 3 * 380W, 4 * 380W; 4 * 460W, 6 * 460W, 8 * 460W, 10 * * 460W, 12 * 460W, 14 * 460W, 16 * 460W for ditt valg.
GEL batteri / litium batteri; manuel løfting, hydraulisk løfting og elektrisk løftemast benytte
LED-belysning og CCTV-system er tilgjengelig.
| Solfanger | 3 * 380W |
| LED-lys | 4 * 100W |
| Fargetemperatur (CCT) | 5000 K |
| Strålevinkel(°) | 30°/60°/80°/120°valgfritt |
| CRI (Ra>) | >80 |
| Lampe Lysende Effektivitet(lm/w) | 150lm/W |
| lampe lysende flux(lm) | 60000lm |
| Levetid for arbeid (time) | 100000 |
| Arbeidstemperatur(°C) | -35-50°C |
| Fargegjengivelsesindeks(ra) | >80 |
| Sender farge | Kald hvit, Varm hvit, Hvit |
| Tjeneste for belysningsløsninger | DIALux |
| Kontrolleren | MPPT, 95 % effektivitet |
| Batteri | GEL 6 * 150Ah, 12V (litium nytte) |
| Teleskopisk mast | 7M Hydraulisk løfting (annen høyde benytte) |
| Rotasjon og helling | Automatisk R360 T90 |
| Ladetid | 8 timer |
| Kjøretid | 20timer for 400 W |
| Emballasje størrelse | 2600*1710*2600 (mm) |






Hvorfor velge Biglux?
Et stort hjerte av bidrag til den mest energibesparende og miljøvennlige verden.
En umettelig tørst etter smart og intelligent MOBILE SOLAR LIGHTING TOWER-system.
En sterk ekspertise innen SOLAR TOWER og LED LIGHTING nyeste teknologier.
En bred opplevelse innen SOLTÅRN og LED-BELYSNING.
Bakgrunn med over 10 års erfaring innen sol- og LED-industri.
Velkommen til å kontakte oss.
Populære tags: mobil solutleie flom lys trailer tårn, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass


