Produktbeskrivelse

Bærbar solcelledrevetLED-lyssystem på tilhenger
Som den offisielle originale produsenten av solcellelystårn for FIFA World Cup i Qatar, tilbyr BIGLUX de mest profesjonelle og pålitelige solsystemløsningene. Solar Tower Trailer med 3 solcellepaneler er et av våre mest populære produkter på det globale markedet.
BIGLUX solar light trailer bruker fornybare kilder til solenergi for å drive et høyintensitets LED-belysningssystem. Ikke bare gir den deg det bredeste spekteret av lysforhold i utendørs omgivelser, men den kan også utstyres med overvåkingsutstyret du trenger for å overvåke feltet ditt i sanntid. Selv i de mest avsidesliggende stedene utenfor nettet gir våre solcellelystårn optimal synlighet for overvåking for å sikre optimal klarhet i tatt bilder.
BIGLUX soltårnhenger er en kompakt, skuff-type solcellepanelarrangør som er fleksibel og bærbar, noe som gjør den til det beste valget for utendørs bruksområder som byggeplasser, olje- og gassfelt og beredskap.

I tillegg trenger du ikke bekymre deg for lang levetid og kvalitet, BIGLUX mobil soltårnhenger er utstyrt med langtidsholdbare blybatterier og høyeffektive monokrystallinske solcellepaneler, som kan sikre lang levetid med enkelt vedlikehold og to års garanti.BIGLUX mobil soltårnhenger er et kostnadseffektivt valg for å dekke alle dine belysnings- og overvåkingsbehov.
Solcellelyssystemet sikrer ikke bare lysforholdene i de enorme utendørsscenene samt sikkerhets- og sikkerhetsspørsmål, men reduserer også avhengigheten av tradisjonelle ikke-fornybare drivstoff og bidrar til den globale realiseringen av grønn og bærekraftig miljøvern.
Produktspesifikasjon
| MODELL | BL3P-G7MHL600 |
| Solcellepanel | 3 × 435W, mono |
| GEL batteri | 6 × 150 Ah, DC12V, 10800Wh |
| Lampe | 4× 150W LED,IP65,90000Lms |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 % effektivitet |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type,6,5 m,5 seksjoner |
| Løftesystem | Håndbok |
| Tilt | 90 grader elektrisk |
| Tilhenger | US/EU/AU Standard, Kulefeste, Enkelaksel, Manuell utrigger |
| Ladetid | 6,9 timer |
| Driftstid | 14,4 timer |

Produkt detalj
Tenk-for-kunde industriell design

360 graders rotasjon og tilt
Utstyrt med motorisert rotasjons- og vippemekanisme.
Du kan velge å belyse hvilken som helst vinkel som din preferanse og nødvendighet.

A-Frame Drawbar Design
Den teleskopiske masten og trekkstangen er i samme retning for å oppnå tyngdekraftsbalanse, sikrere og energibesparende transport.

Backup Gemest Option
Hvis solenergi ikke er nok i ditt område, kan du velge å utstyre med generator som backup.
firma profil

Grunnlagt 3. august 2017
Fokus på mobil strømløsning for flere applikasjoner
Vårt oppdrag:
Bidra til verden med fornybar energi
Vår visjon:
Å være ledende innen leverandør av mobile strømløsninger i verden
Vår verdi:
Innovasjonsdrevet, kvalitetsorientert
Altruisme, langsiktighet, vinn-vinn samarbeid
Velkommen til å besøke oss!
I løpet av koronavirusperioden, hvis du ikke kan fly til Kina, vennligst besøk fabrikken vår av VR.
Populære tags: qatar fifa verdensmesterskap original produsent bærbart solcelledrevet led belysningssystem på tilhenger, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass






