Biglux er spesiell innen mobile solcellelysløsninger, inkludert tilhengertype og glidetype. Led-lysene med høy mast er montert på de teleskopiske mastestengene, drevet av solsystemet. Solar LED skidmontert lystårn er spesialdesignet for byggeplasser og gruveplasser med gjørmevei.
Den har en slitesterk havskipsbase med gaffeltruckhull, den kan enkelt flyttes med gaffeltruck eller dra på gjørmeveien.

Spesifikasjoner for Solar LED Skid-montert lystårn:
| Merkenavn | BIGLUX |
| Type | Skid-versjon med skipsformdesign |
| Modellnummer | BL3P-G7MHL400S |
| applikasjon | Industriell, bygg, kommersiell |
| Type solcellepanel | Monokrystallinsk silisium |
| Batteritype | Bly syre |
| Kontrollertype | MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Solcellepanel | 3 stk 435w |
| Batteri | 6 stk 150Ah, DC12V, 10800WH |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Backup Generator | Valgfritt med 3KW Gass, med hybridsystem og lader |
| Inverter med utgangskontakt | Valgfri |
| Mast | 6,5 meter teleskopmast, Manuelt løft |
| LED lys | 4*150W lys, 160lm/W, totalt 96000lm; |
| Fjærkabler | Strømkabler |
| Ladetid | 6,9 timer med solenergi |
| Driftstid | 14,4 timer med full ladning av batterier |
| Utgangspunkt | 4 gaffeltruckhull på den slitesterke basen; hull for å dra på gjørmeveier |

Konfigurasjonene til Solar LED Skid Mounted Light Tower kan tilpasses i henhold til de nøyaktige behovene.
LED-lysene kan vippes 90 grader og roteres 350 grader av den elektriske kontrollen.


Fotovoltaisk energikonsultasjon for din referanse:
Den globale energitransformasjonen har vært vitne til forbløffende fremskritt innen fornybar energi. Det nederlandske økonomidepartementet uttalte nylig at det i en anbudsrunde for SDE pluss pluss-prosjekter er tildelt 1913MW installert kapasitet til storskala solcelle- og fornybar energiprosjekter.
Det nederlandske Enterprise Management Office (RVO) uttalte at blant den installerte kapasiteten til solcelleanlegg i den nederlandske økonomien er den installerte kapasiteten til kommersielle og industrielle solcelleanlegg 1051MW, mens den installerte kapasiteten til solcellekraftverk installert på land eller vann er 862MW og vindkraftprosjekter er bare 39MW. Totalt sett har det nederlandske økonomidepartementet tildelt 2813MW installert kapasitet til forskjellige kraftproduksjonsanlegg for fornybar energi, karbondioksidfangstanlegg og andre oppvarmingsteknologier.
I følge en rapport nylig utgitt av den nederlandske sammenslutningen av nasjonale og regionale elektrisitets- og naturgassnettverksoperatører, vil den kumulative installerte kapasiteten til solcelleanlegg i Nederland nå 100GW til 180GW innen 2050.
Bigluxs mobile solcellelystårnserie er en av undersektorene innen solcelleenergi, men den har et bredt spekter av bruksområder og brede muligheter. Hvis du trenger detaljert informasjon om Solar LED Skid Mounted Light Tower, kan du gjerne kontakte oss.
Populære tags: solcellelampe montert lystårn, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass





