Disse solcelledrevne tilhengerne er førstevalget for lang rekkevidde rask distribusjon med uendelige muligheter. Få sikkerhet slik du trenger den med stor fleksibilitet og tilpasning.
Spesifikasjon for mobil soltilhengerovervåkingspakke:
| Solcellepanel | 3 × 435W, mono-krystallinsk |
| GEL batteri | 6 × 150 Ah, DC12V, 10800W·h |
| CTV monteringsboks | 2*CAT6 pluss 2*2,5 mm² pluss 6*1,5 mm² strømkabel |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type, 6,5 m, 5 seksjoner, manuell vinsjløfting, 70 kg belastning, 117 km/t vindtett |
| Tilhenger | US/EU/AU-standard, kulefeste, enkeltaksel, manuell utrigger |
| Ladetid | 6,9 timer |
| Driftstid | 3 dager for 120W |
| Systemspenning | DC24V |
| Dimensjon (L×B×H) | 2300mm×1700mm×2500mm (en prøve LCL-frakt) 3200mm×1600mm×2500mm (transport) 3200mm×3400mm×7000mm (drift) |
| Vekt | 1300 kg |
| Container lasteplan | 3 enheter for 20GP 7 enheter for 40HQ |

Mer kan ses og beskyttes med 20 fot til 30 fot utplasserbare master, manuelle og elektroniske uttrekkbare master, og når du installerer disse overvåkingspakkene og 4G-tilkoblingene, betyr det at du kan overvåke parkeringsplassen eller byggeplassen din fra hvilken som helst nettverksaktivert enhet. Det kan også være en valgfri generator for å gi reservestrøm, selv om omgivelseslyset ikke er nok til å holde batteriet ladet.
BIGLUX Mini Solar Monitoring System er en alt-i-ett bærbar videoløsning. Systemet er kompakt, enkelt å transportere og distribuere, og kan raskt utplasseres av én person på mindre enn 10 minutter. Utstyrt med kameraer er systemet designet for utendørs bruk med holdbarhet og pålitelighet. Trådløs kommunikasjon gir fjernovervåking og kontrollfunksjoner du forventer.
►Sikre arbeidsplasser og andre lokasjoner
►Avskrekke tyveri og beskytte eiendom
►Fremme sikkerheten
►Plasser på mindre enn 10 minutter
►Tau enkelt med de fleste kjøretøy
►Batteridrevet
►Vedlikeholdsfritt forseglet batteri
►Solarladesystemet lader automatisk batteriet uten inngrep
►Solpanelene vippes fra horisontal til nesten vertikal for optimal sollyseksponering
►Den mest avanserte intelligente MPPT-solkontrolleren med Bluetooth-fjernovervåking
►Når batteriet er fulladet, slår ladesystemet seg automatisk av for å unngå skade
►Det unike systemet gjør at batteriet kan lades med solcellepaneler eller kommersiell elektrisitet
►Tungt manipulasjonssikkert batterideksel
► Praktisk og sikkert innebygd lagringskamera
►Truestangen er avtagbar for transport og gir tyveribeskyttelse
►Stroppene kan festes til bakken eller annet utstyr
BIGLUX utvikler og implementerer de mest energibesparende og praktiske mobile solenergiproduktene over ti år. Våre produkter inkluderer hovedsakelig mobilt solcelletårn fullt utstyrt med lystårn, CCTV-sikkerhetstrailer, telekomtårn og strømladehenger.
Alle interesserte vennligst kontakt oss.
Populære tags: mobil overvåkingspakke for solar trailer, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass



