| Utendørs strømløsning for leirtelt
To supply the best solar outdoor power solution for camp tents,we have to make it clear if the tents are scattered or gathered in one place, and if they are moving frequently. Hvis leirteltene er samlet, kan de bruke-dieselgeneratorer med høy effekt direkte eller bygge fotovoltaiske kraftverk på bakken. Hvis det er spredt og ofte beveger seg, er det best å bruke et-kraftig energitårn. Solenergi er hovedmodusen for strømforsyning (ingen sløsing med tilstrekkelige solenergiressurser i Australia). Hvis kunden trenger en kraftstasjon for hvert telt, så bruk vår TOM-serie mobile solcellehenger, 2 solcellepaneler hybrid energitårn (energitilhenger) ville være greit. |
![]() |
|
| Model | BGOP-TOM-2702B |
| Dimensjon | 230015002200mm |
| Vekt | 750 kg |
| Makt | 2270W |
| Batteri | 4120AH |
| Lys | 2120W LED lys |
| Kontroller | Morgenstjerne PS-30M |
| Mast | 6m manuell |
| Tilhenger | 50 mm kule, enkel aksel |
| Kjøretid | 1924 timer |
| Funksjoner | Enkel, men dyktig nok til utendørs camping |
Populære tags: utendørs strømløsning for leirtelt, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass







