| Solcellepanel | 3 × 435W, mono-krystallinsk |
| Gel batteri | 6 × 150 Ah, DC12V, 10800W·h |
| Fjærkabel | 2*CAT6 pluss 1*awg13 pluss 1*awg16 kabel |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type, 6,5 m, 5 seksjoner, manuell vinsjløfting, 70 kg belastning, 117 km/t vindtett |
| Tilhenger | US/EU/AU-standard, kulefeste, CCTV-monteringsboks, enkeltaksel, manuell utrigger |
| Ladetid | 6,9 timer |
| Driftstid | 3 dager for 120W |
| Systemspenning | DC24V |
| Bensingenerator (valgfritt) | 3KW |










tlf: pluss 86 176 8376 4391
Envelope: simon@bigluxsolar.com
Adresse: #701 JinHongFeng Building, 71Zone, Xingdong, Xin'An Street, BaoAn, ShenZhen, Kina
Whatsapp: pluss 86 176 8376 4391
Populære tags: live view mobilt solovervåkingstårn, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass






