Mobile Solar Surveillance Laget i Kina profesjonell leverandør Biglux er veldig sterk og tøff selv for tøffe miljøer. Den har lang levetid i årevis.
Overvåkingssystemet som drives av solsystemet er veldig praktisk. Den realiserer sanntidsovervåking og lagring av videobilder, noe som i stor grad kan forbedre arbeidseffektiviteten til sikkerhetspersonell og håndtere politisituasjoner i tide, og effektivt kan beskytte sikkerheten til offentlig eiendom og personell.

Mobile Solar Surveillance Made In China-konfigurasjoner kan tilpasses i henhold til applikasjoner, følgende foreslåtte versjon:
| Modellnummer | HS4603G-8.5M |
| applikasjon | Industrielle og kommersielle bruksområder |
| Type solcellepanel | Monokrystallinsk silisium |
| Batteritype | GEL-batterier (litium tilgjengelig) |
| Kontrollertype | MPPT |
| Solcellepanel | 3 stk 460w |
| Batteri | 6 stk 200Ah, DC12V, 14400Wh |
| Kontroller | 60A MPPT, 95 prosent effektivitet |
| Monteringsboks | Matchet, enkel for kamerainstallasjon |
| Fjærkabler | 2 * Cat6 pluss 2 * Forsyning |
| NVR med harddisk | Valgfritt, eller du kan bruke SD-kort hvis du ikke trenger flere dager for lagring |
| Kameraer | Valgfritt (f.eks.: 1 Hikvision dome-kamera og 2 kuler) |
| LED-lys (valgfritt) | Valgfri |
| Mast | 5 seksjon 8,5 meter elektrisk løfteteleskopmast |
| Ladetid | 8,8 timer med solenergi |
| Driftstid | 96 timer for 120W med full lading ved 80 prosent DOD |
| Tilhenger | US AU- og EU-standard med enkeltakse, 4 støtteben, ring- og kulefeste |


Monteringsboks og fjærkabler er klare for Mobile Solar Surveillance Made In China.
Mange klienter installerer kameraer og relatert system lokalt basert på eksakte applikasjoner og på grunn av forskjellig kommunikasjon noen steder.

Det er forskjellige farger av mobil solovervåking laget i Kina for ditt valg, vennligst gi oss beskjed om fargekoden din for å sjekke pulverfargene.


Montering i verkstedet
Noen nyheter fra energibransjen for din referanse:
Uten større innsats for å gå over til en lavkarbonøkonomi, vil det globale kullforbruket stige til et rekordhøyt nivå i 2022 og forbli høyt i flere år etter det, ifølge en rapport utgitt av Det internasjonale energibyrået (IEA) i desember. 16.
Høye gasspriser etter konflikten med Ukraina og påfølgende forsyningsforstyrrelser har ført til at enkelte land har gått over til billigere kull i år, heter det i rapporten.
Høye temperaturer og tørke i enkelte områder har også presset opp etterspørselen etter elektrisitet og redusert vannkraftproduksjon, mens kjernekraftproduksjonen er fortsatt svak, spesielt i Europa, hvor Frankrike måtte stenge reaktorer for vedlikehold, heter det i rapporten.
IEAs årlige rapport om kull spår at den globale kullbruken vil vokse med 1,2 prosent i år, og for første gang toppe 8 milliarder tonn på ett enkelt år, en rekord som tidligere ble satt i 2013.
Rapporten forventer også at slikt kullforbruk vil fortsette frem til 2025, ettersom reduksjoner i bruk i modne markeder oppveies av fortsatt sterk etterspørsel etter kull i fremvoksende asiatiske økonomier.
Det betyr at kull vil fortsette å være den klart største enkeltkilden til utslipp av karbondioksid i det globale energisystemet, heter det i rapporten.
Rapporten bemerker at store kullprodusenter India og Indonesia er satt til å produsere rekordvolumer med kull i år, men til tross for de enkle pengene kullselskapene tjener på høyere priser, er det ingen tegn til en økning i investeringer i eksportorienterte kullprosjekter .
"Dette gjenspeiler en forsiktig holdning fra investorer og gruveselskaper til mellom- og langsiktige utsikter for kull," heter det i rapporten.
For å bruke ny ren energi er nødvendig, for eksempel Biglux Mobile Solar Surveillance Made In China, velkommen til å kontakte for mer informasjon.
Populære tags: mobil solovervåking laget i Kina, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass




