Mer informasjon for utendørs mobil solcellekamera CCTV-tårn vindtett
| Produktnavn | HeiGUARD |
| solsystemet | Solcellepanel: 1 × 450 W siste høyeffektversjon, dobbel-ansiktsbehandling |
| Kontroller | 40A MPPT, 95 % effektivitet |
| Batteri | GEL-batteri: 1 × 100Ah, DC25,6V |
| Ladetid | Estimert solcelleladetid: 4,5 timer, driftstid: 2 dager for 40W |
| Base | Slitesterk base, 2 × gaffeltruckhull, 4*løftekroker. |
| Mast | Stål Q235, Square Telescopic type, varm-forsinket, 3,5 m, 4 seksjoner, manuell vinsjløfting, 50 kg belastning, |
| Total høyde fra bunnen til toppen av solcellepanelet er ca. 4,5m | |
| Systemspenning | 12V |
| Containerlasting | 12 enheter for 20' GP-beholder, 26 enheter for 40' HQ-beholder |
Spørsmål: Skal vi ha vår egen LOGO på den? Skal vi endre fargene på det mobile soltårnet?
A: Ja, vær så snill å vite at vi støtter tilpasset konfigurasjon, avhengig av etterspørselen/budsjettet ditt. Farge og LOGO støtter tilpasset design
too.We vil gi deg trinnrabatt avhenger av antall og valutakurs.
sjødamp og vulkanaske.
Fleksibel justering
180 graders rotasjon og 90 graders tilt fleksibel utplassering Maksimal soleksponering

Kamera monteringsplate
Montering foran/bak/bunn Hurtiginstallasjon DC 24V/48V utgang
Teleskopmast
4m Høyde Varme-Dip Galvanisert (Anti-Rust) Bredere Visjon Langtids-Utendørs bruk

Populære tags: utendørs mobil solenergi CCTV-tårn vindtett, Kina, produsenter, leverandør, fabrikk, engros, lav pris, laget i Kina, lavkarbon, byggeplass






